• Kültür mah. Muratbey Sok. Seta İş Merkezi No:4/3
  • Merkez / DÜZCE

Projeler

Şahin Life

Şahin Life

Ömer Şahin projemiz ile size ait noktaları daha da genişleterek tasarladık... Bina içerisinde ve dışında size ait kullanım alanlarını genişleterek daha konforlu bir yaşam sürmenize yardımcı oluyoruz.

Tarakçı Life

Tarakçı Life

Şehrin merkezinde, senin rahatın ve KONFOR'un tam da bu noktada.. Şehrin merkezinin kolaylıklarını sağlarken; Gürültüsünü ve karmaşasını sizlerden uzak tutacak alanlar ve bu alanın tüm güzelliklerini sevdiklerinizle doyasıya paylaşabileceğiniz şık bir yaşam alanı tasarladık.

Başaran Life

Başaran Life

Detaylar sizi her zaman kazançlı çıkartacak... Binalarda kullanılan malzeme, yaşam alanlarının daha verimli kullanılabilmesi için çizilen projeler, dış cephe ve peyzaj uygulamaları kendinizi daha iyi hissetmeniz için birkaç sebepten sadece bazıları...

KAHRAMAN LİFE

KAHRAMAN LİFE

Yaşam alanlarının sınırlarını Sen belirle.. Şehrin imkanlarından yararlanırken, stresini ve yoruculuğunu sınırlarından içeriye alma.

KAYNAŞLI LİFE

KAYNAŞLI LİFE

Kaynaşlı LIFE İlçeye yeni bir kimlik, senin rahatın ve konforun tam da burada... Kaynaşlı İlçesinde konumunun doğa koşullarına uyum sağlayan , sizi konforun ve farklı tasarımları ile bir adım öne taşıyan yapılar inşaat ettik.

Hayallerinizi Gerçekleştimek İçin
Bize Ulaşın

Projelerimiz hakkında bilgi sahibi olmak,
her türlü sorularınızı bizlere ulaştırmak,
görüş ve önerileriniz bizimle paylaşabilirsiniz

Bize Ulaşın